امروز :شنبه, 15 آذر 1399 - Saturday 5 December 2020
بروزرسانی در چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399, 12:52 
نظر سنجی

به نظر شما بهترین روز هفته برای برگزاری دوره های آموزشی کدام گزینه است

به نظر شما بهترین روز هفته برای برگزاری دوره های آموزشی کدام گزینه است
شما باید برای نظر دادن یکی از موارد را انتخاب کنید
اوقات شرعی

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سایت به دقت ملاحظه فرمایید:

ورود کاربران به وب‏‌سایت انجمن هنگام استفاده از پروفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سایت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت انجمن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت انجمن تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

لازم به ذکر است سایت انجمن صنفی مسئولین فنی صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی استان اصفهان مطابق با قوانین درج شده در اساسنامه انجمن که در سایت انجمن قرار داده شده است فعالیت خواهد کرد.

عضویت در سایت

 افراد برای ثبت نام در دوره های آموزشی سایت لازم است فرم عضویت را از قسمت ایجاد حساب کاربری جدید به طور کامل و دقیق و با اطلاعات صحیح پر کنند. و سپس مشخصات خود را در قسمت پروفایل تکمیل نمایند. بعد از عضویت در سایت کاربران می توانند در دوره های آموزشی ثبت نام خود را انجام دهند و هزینه دوره آموزشی را بصورت اینترنتی پرداخت نمایند.

·        تبصره 1  :  عضویت در سایت انجمن رایگان است.

·        تبصره 2 :  کاربر باید مشخصات خود را به‌ طور صحیح در قسمت پروفایل شخصی خود تکمیل کند و مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و سایت انجمن هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

·        تبصره3 : کاربر نباید در سایت ( نظرات و پیشنهادات) اظهاراتی را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین بحث و نظرهای غیر مرتبط با سایت هیچ کدام منتشر نخواهد شد.

·        جهت ثبت نام ، نام کاربری افراد می بایست کد ملی بدون خط تیره و یا نقطه ثبت شود. همچنین در هنگام ثبت تمامی مشخصات می بایست به صورت فارسی تایپ شود.

ثبت سفارش (ثبت نام در دوره های آموزشی)

 قوانین ثبت نام از سایت انجمن بروز رسانی می شوند و کاربران گرامی موظف اند قبل از ثبت هر سفارش، از کلیه قوانین جدید در این بخش مطلع باشند.


تبصره 1 : کاربران پس از ورود به قسمت پروفایل شخصی خود می توانند لیست دوره های آموزشی موجود را در قسمت سمت راست منوی کاربری با عنوان دوره های آموزشی مشاهده کنند. در این قسمت عنوان دوره آموزشی ،تاریخ شروع کلاس، تاریخ پایان کلاس، مدت کلاس ، هزینه کلاس ، نوع پرداخت ، ظرفیت کلاس و عضویت در دوره قابل مشاهده خواهد بود.

کاربر با کلیک بر روی عضویت در این دوره  می تواند ثبت نام اولیه خود را انجام دهد و سپس با ورود به قسمت فیش های واریزی و مشاهده فاکتور مربوطه عملیات پرداخت را به صورت اینترنتی انجام دهد و ثبت نام خود را تکمیل نماید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید