امروز :یکشنبه, 25 مهر 1400 - Sunday 17 October 2021
بروزرسانی در چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399, 12:52 
نظر سنجی

به نظر شما بهترین روز هفته برای برگزاری دوره های آموزشی کدام گزینه است

به نظر شما بهترین روز هفته برای برگزاری دوره های آموزشی کدام گزینه است
شما باید برای نظر دادن یکی از موارد را انتخاب کنید
اوقات شرعی

گزارش  جلسه ی دیدار  نمایندگان انجمن های صنفی مسئولین فنی کشور با جناب آقای دکتر مفید مدیر کل محترم امور غذایی، بهداشتی و آرایشی سازمان غذا و دارو:

💫به اطلاع اعضای محترم انجمن صنفی مسولین فنی صنایع غذایی آرایشی و بهداشتی استان اصفهان می رساند در مورخه ۱۳۹۷/۳/۲۲  جلسه ای با حضور نمایندگان انجمن های کشور  و جناب اقای دکتر مفید مدیرکل محترم امور غذایی، بهداشتی و آرایشی سازمان غذا ودست اندرکاران و مسئولین آن اداره کل برگزار گردید .

شایان ذکر است این جلسه در ادامه جلسه ی قبلی که در اسفند ماه سال گذشته برگزار گردید صورت پذیرفت.

💫 در این جلسه به بررسی مشکلات و معضلات پیش روی مسئولین فنی و با تاکید بر رفع اشکالات موجود در سامانه TTAC پرداخته شد.


💫اهم مطالب عنوان شده توسط نمایندگان انجمن ها به شرح زیر میباشد :

1⃣ بار گذاری قرار داد های فی ما بین مسئولین فنی و کارفرمایان مورد تایید انجمن های صنفی در هر استان در سامانه، بارگذاری استعفا نامه و تسویه حساب مسئول  فنی در سامانه به منظور حفظ جایگاه مسئول فنی و افزایش امنیت شغلی آنان.

2⃣ پیشنهاد برگزاری بیش از ۴۰  عنوان آموزشی کاربردی ومفید مطابق با تجربه انجمن اصفهان جهت بار گذاری در لیست آموزش های  سامانه TTAC.

3⃣اخذ تدابیری جهت منظور نمودن امتیاز سالانه ی  آموزشی کسب شده توسط مسئولین در سامانه TTAC.

4⃣حذف تاریخ اتمام قرارداد از کارت شناسایی مسئولین فنی به منظور حفظ کرامت و امنیت شغلی این عزیزان.  

5⃣ارايه طرح رتبه بندی مسئولین  فنی و همچنین منظور کردن امتیاز PRP کارخانجات جهت انتخاب مسئولین فنی.

6⃣اصلاح چارت مصوب مسئولین فنی کارخانجات.

7⃣ اخذ تدابیری جهت معرفی مسئول فنی جانشین در سامانه TTAC.

8⃣ تشکیل کارگروه بررسی اشکالات سامانه با حضور نمایندگان و کارشناسان سازمان غذا و دارو و نمایندگان  انجمن های صنفی صنایع غذایی سراسر کشور جهت دست یابی هر چه سریعتر و مفید تر به نتایج مطلوب.


💫لازم به ذکر است موارد یاد شده توسط نمایندگان محترم انجمن های صنفی تهران ، اصفهان ، آذربایجان غربی و شرقی و خراسان شمالی کرمانشاه .البرز  در جلسه مطرح گردید و موارد یاد شده به تفضیل جزییات طی نامه هایی جداگانه در دبیر خانه سازمان غذا و دارو ثبت گردید و جناب آقای دکتر مفید قول مساعد جهت برطرف نمودن و اصلاح موارد یاد شده دادند و ادامه جلسات به صورت سلسله وار جهت دستیابی به راه حل مناسب  با نمایندگان انجمن های صنفی سراسر کشور مورد تاکید قرار گرفت.

💫انجمن صنفی مسئولین فنی صنایع غذایی، بهداشتی و آرایشی  استان اصفهان ضمن سپاس از جناب آقای دکتر مفید برای برگزاری این جلسات و همت والای ایشان برای رفع مشکلات مسئولین فنی به ویژه مشکلات سامانه TTAC، از اعضای محترم خود به پاس اعتماد به انجمن متعلق به خودشان تشکر می کند و اظهار امیدواری می نماید به لطف الهی و حمایت مسئولین فنی عزیز تا رفع مشکلات و دغدغه های همکاران محترم جهت احقاق حقوق قانونی آنان همچنان محکم و پابرجا از هیچ تلاشی دریغ  ننماییم.

⭐️انجمن صنفی مسئولین فنی صنایع غذایی، بهداشتی و آرایشی استان اصفهان

123

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید